Eleminohen Lester, PSV, Leverkusën e Bryzh

Pas skuadrave të kualifikuara në 18:55 për 1/8-at, në mbrëmje u luajten edhe 8 duelet e mbetura të kthimit të këtij turi. Eleminimi i Leçesterit nga ekipi Slavia Pragë ku aktivizohet ish-sulmuesi i Skënderbeut Olainka, ka befasuar jo pak. Ikin dhe Leverkusën, PSV e Bryzh. Një mbrëmje e gjitha befasuese.

Rezultatet e orës 21:00

Bryzh- Dinamo Kiev 0-1 (1-1)

Mançester Junajtid– Socedad 0-0 (4-0)

Milan– Crvena Zvezda 1-1 (2-2)

Lieçester- Slavia Pragë 0-2 (0-0)

Roma– Sp. Braga 3-1 (2-0)

Dinamo Zagreb– Krasnodar 1-0 (3-2)

Leverkusen– Jang Bojs 0-2 (3-4)

PSV- Olimpiakos Pire 2-1 (2-4)

Në kllapa rezultatet e ndeshjeve të para. Me bold të kualifikuara

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!