Shtypi sportiv/ Derbi në Itali dhe talentet në Francë

Shumica e gazetave print dhe online sot i referohen derbit të Milanos ndërsa në Spanjë, kryesisht ndalen te hapja e titullit kampion. Në Francë evidentohen talentet:

‘La Gazzeta dello Sport’ del me titullin: ‘Milan -Inter vlen titullin’.

Corriere dello Sport: ‘Sulm frontal’. QS’, ‘Është festivali i titullit’

‘As’ shkrun duke ju referuar golit të Kasemiros dhe humbjes së Atletikos: ‘Djegja e La Ligës’.

L’Equipe: ‘Posteri i talenteve’

Disa nga të përditshmet sportive në Europë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!