Ksavi: Një ditë do trajnoj Barçën

Ikona e Spanjës dhe Barcelonës, shtyn afatin e trajnimit të Barcelonës. “Të shohim kush fiton në 7 mars”, Ksavi.

Ksavi Hernandez, tekniku aktual i Al Sad në një intervistë me FIFA, edhe një herë komentoi mbi mundësinë e trajnerit të FC Barcelonës. Ish lojtari i klubit katalanas tha:

“Tani për tani unë jam te Al Sad dhe jam mirë. Vërtetë, jam në një klub të madh në Katar, më i miri. Ne do të shohim se çfarë do të ofrojë e ardhmja.

Të gjithë më shohin si trajner të Barcelonës. Unë kam shumë respekt për Barçën dhe Koeman, menaxherin aktual. Nuk dua ta fsheh se do të doja të trajnoj Barcelonën, ​​por gjithmonë duke respektuar menaxherin aktual dhe klubin.

Aktualisht ka zgjedhje, ne do të shohim se cili president fiton zgjedhjet. Por diçka është e qartë: është një ëndërr të stërvitësh Barcelonën”, tha Ksavi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!