Kaleziç, vjen zyrtarizimi te Vllaznia

Ashtu sikundër u tha të martën, Vllaznia bën zyrtare kalimin e ‘kufirit’ nga Mali i Zi në drejtim të Shkodrës të futbollistit Millosh Kaleziç.

Klubi i Vllaznisë, sot, përmes drejtoit Matko Djarmati, ka kryer fazën e prezantimit dhe mesfushori do të jetë në dispozicion të Brdariç që këtë javë.

Ish-futbollisti i Buduçnost, aktualisht në moshë 27 vjeçare, luan në rolin e mesfushorit të qendrës.

Lojtari ka firmosur një kontratë njëvjeçare me opsion zgjatje edhe për një vit tjetër. Ekipi i fundit Titograd.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!