Short ‘rrufe’ Kupa favorizon elitën…

Të dielën skuadrat e Superiores do të kenë një mundësi ideale për të parë se si janë me formën sportive në ndeshje zyrtare. Sektori i Garave ka nxjerrë kalendarin me formatin paraprak të turit të parë dhe të dytë të Kupës së Shqipërisë e cila në këtë fazë luhet me një takim të vetëm.

Një ndërthurje mes skuadrave të Kategorisë Superiore dhe atyre që militojnë në inferiore. Natyrisht takime me valencë favorizuese për superiorët që këtë radhë janë pritës.

Formati:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!