Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Nisin sot ndeshjet e dyta, faza e grupëve të Ligës së Kampionëve në kontinentin europian. Fillimisht në Moskë teksa Bajerni, kampioni në fuqi, gjën Lokomotivën vendase ndërsa në Ukrainë, Shahtjori ndërsa shtangu Realin në Grupin B (java e 1), pret sot Interin e Kontes.

Në mbrëmje, spikat Atalanta-Ajaks ndërkohë që Atletiko Madrid dhe Real Madrid, e kanë provë ‘zjarri’ pas humbjeve të pësuara në takimet e para.

Sot: Liga e Kampionëve faza në Grupe,ndeshjet e dyta:

E martë, më 27 tetor, ora 18:55
Lokomotiva Moscoë-Bajern Mynih
Shahtjor Donjetsk-Inter

Ora 21:00
Atalanta-Ajaks
Atl. Madrid-Salzburg
M’Gladbach-Real Madrid
Porto-Olimpiakos Pire
Liverpul-Midtjylland
Marsejë-Mançester Siti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!