Gati supersfida, Tirana dhe Kukësi…

Nis këto çaste nis Tirana-Kukësi në ‘Selman Stërmasi’. Një duel i cili në kushte të tjera mund të vendoste jo pak për fatet e kampionatit por diferenca në 9 pikë dhe mungesa e tizozerive, e zbeh disi interesin publik. Konfirmohen mungesat e deklaruara….

Gjithashtu në ‘Adush Muça’ ka startuar Bylis- Partizani…(parziale 1-0 Ndreca 18′)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!