Afron ndeshja e madhe, Lila: ‘Luajmë dhe ndërtojmë’

Të ardhurat e biletave të ndeshjes me Kupën simbolike, do shkojnë për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.

Andi Lila kreu i Sidikatas së Futbollistëve, ka përpiluar axhendën e zhillimit të miqësores mes veteranëve të Kombëtares Kuqezi dhe atyre të përzgjedhur nga Greqia, Turqia dhe Italia.

Është ai që ka marrë përsipër organizimin e kësaj ndeshje, që do të luhet në “Air Albania Stadium” në datën 10 janar.

Në zyrtaren e tij në “Instagram”, kavajasi ka postuar njoftim për çmimet e biletave dhe vendin se ku do të shiten ato.

Kështu sipas Lilës, në tribunën N, S dhe V një biletë do kushtojë 500 lekë, ndërsa në tribunën E, 1000 lekë të rinj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!