Kthehet Nejmar, publiku e vërshellen…

Ligë 1: PSG-Lilë 2-0

Kthehet Nejmar, PSG fiton dhe në momentin e zevëndësimit të brazilianit ka vërshellima.

Nuk ka munguar spektakli i yllit të Parisit në ‘Parc De Princë’ i cili kthehej në fushë pas më shumë se 40 ditëve për takimin PSG-Lilë.

Ka momente që vallëzon me topin, por publiku në shkallë është i ftohtë. Ndaj Lilës kampionët e francës shënuan dy herë me Ikardin në të 17-tën dhe Di Marian në të 31-tën

Në pjesën e dytë, Tuhel nxjerr nga loja nejmar. Brazilaini vërshëllehet dhe nuk ndal hapin askund.

Derisa shkon në dhomat e xhveshjes. Raporti me publikun vijon të jetë i përkeqësuar, e njëjta gjë edhe me trajnerin. Nejmar në vështirësi me PSG që merr tri pikë ndaj Lilës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!