Rivaldo: ‘Nejmar, largohu nga PSG’

Rivaldo Vítor Barbosa Ferreira, i njohur nga të gjithë gjatë karierës së tij sportive me nofkën Rivaldo, këshillon patriotin e tij Nejmar që të ikë nga PSG.

Në një intervistë të dhënë për ‘Sky Sports UK’, 47-vjeçari që ka bërë histori me Brazilin, Milanin e Barcelonën ka thënë:

‘Besoj shumë te Nejmar por duhet të ikë nga PSG. Skuadra pariziene është e madhe por nuk i përgjigjet Nejmarit.

Në nivel botëror, të gjithë flasin për Barcelonen, Realin dhe disa skuadra angleze e gjermane. Duhet të shkojë në një klub që ka më shumë histori në Champions’, ndër të tjera Rivaldo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!