Baloteli Korinit: ‘Njeri i madh, profesioni pas…

Mario Baloteli, lojtari i Breshias ka gjetur një mënyrë të thjeshtë për të falendruar ish-trajnerin tij Korini i cili sot u largua nga drejtimi i ‘dallëndysheve’. Në vend të tij u vendos Groso.

Në ndeshjën e fundit ‘SuperMario’ u përsfhi në konflikt me tifozët e Veronës me bazë racizmin…

Ja çfar shkruan Baloteli në Istagram lidhur me Korinin në ikje:

Faleminderit mister, për këto pak muaj intensivë! Jam krenar që kam takuar një trajner të madh, por mbi të gjitha një person të shkëlqyer plot respekt, vlerash dhe arsimi. Njeriu vjen gjithmonë para profesionit”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!