Presidenti i Milanit, Piolit, ‘duam Champions’

Presidenti i Milanit Paolo Skaroni, duke folur për trajnerin e ri Stefano Pioli, prezantuar sot në Milano, në ‘Sky TG 24’, ka shpjeguar:

“Po është folur edhe me Spaletin por ai nuk ishte intersit (bën humor presidenti)…

Ka vetëm një mënyrë për të ndrruar kritikat në duartrokitje: me fitu. Kam parë sot në mengjes Piolin.

Kemi zgjedhur një njeri ekspert, të përgatitur dhe serioz. Jam besimplotë sepse skuadra është dhe rezultatet do të vijnë. Sherben pak durim, shumë pak, jo shumë.

Objektivi është ai, të kthehemi në Champions League” – u shpreh Skaroni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!