Kombëtarja në seancë, axhendë e ngjeshur para Turqisë

Ka nisur zyrtarisht sot përgatitja e Shqipërisë për dy takimet kualifikuese ndaj Turqisë dhe Moldavisë. Në ‘Tropikal Resort’ të Durrësit, futbollistët e mbërritur nën drejtimin e teknikut Edi Reja, u vunë në punë intensive.

Hapat e gabuar përgjatë takimeve të shkuara, e mbajnë vetëm matematikisht Shqipërinë në garë për një biletë në Grupin H. Në kampin kuqezi, ka nga ata që besojnë se fitorja në Turqi edhe mund të arrihet.

Axhenda e skuadrës deri në takimin me Turqinë me 11 tetor:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!