Sheva në Milano, lëkundet Xhampaolo

Marko Xhampaolo e ka pisk.

Edhe pse në shtëpinë e Milan, thuhet se trajneri ka besimin e drejtuesëve, prania e Shevçenkos, ish- lojtarit legjendar të kuqezinjëve, sonte në Milano për Atalanta-Shahtjor, për Ligën e Kampionëve, shton zërat se trajneri aktual i Ukrainës, mund të jetë pasuesi i teknikut Xhampaolo.

Aq më tepër që drejtori Paolo Maldini, është një mik i madh i ukrinasit dhe se sonte në mbrëmje, është parashikuar edhe një darkë mes tyre.

Hipotezat e para janë pro një lëvizjeje të tillë dhe se ‘Sheva’, pritet të sjellë në bord edhe Mauro Tasotin si ndihmës.

Gjithsesi,La Gazzetta dello Sport’,përcakton edhe arsyen kryesore pse ish-numri 9 –të i Milan, sot do jetë në stadium. Ka në vëzhgim disa lojtarë ukrainas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!