Kukësi-Tirana dhe Milan-Inter, duelet e mëdha të ditës…

E shtunë aktive në fushë. Përops Kategorisë Superiore, teksa spikat Kukësi- Tirana, në kampionatet elitare të europës, shumë nga skuadrat në këtë start të edicioneve të rinj, për të vendosur e arritur rezultatet e javëve përkatëse.

Lieçester- Totenhem në Angli, Granada- Barcelona në Spanjë, Verder- Lajpcig në Gjermani dhe kryesfida e Italisë Milan- Inter, janë disa nga takimet kryesore në kampionatet europiane sot.

 Kategoria Superiore: Partizani- Bylis, KukësiTirana , Skënderbeu- Teuta.

Premier Liga;  Lester- Totenhem, Burlnei- Noruiç, Everton- Shefild Utd, Siti- Uatford, Njukasëll- Brajton.

La Liga; Vijarreal-Vajadolid, Levante- Eibar, At. Madrid-Selta Vigo, Granada- Barcelona

Bundesliga; Leverkusen-U berlin,Bajern- këln,Hertha Berlin- Paderbon, Frajburg-Augusburg, Verder- Lajpcig.

Seria A: Udineze-Breshia,Juventus- Verona, Milan- Inter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!