Mbrëmje Championsi, PSG pret Realin, spikat dhe Atletiko Madrid- Juve

Klub Bryzh-Gallatasaraj, PSG-Real Madrid në Grupin A, Olimpiakos-Totenhem, Bajern Mynih-Cërvena Zvezda në Grupin B, Dinamo Zagreb- Atalanta, Shahtjor Donesk- Mançester Siti në Grupin C, Atletiko Madrid- Juventus, Leverkusën- Lokomotiva Moskë në Grupin D, janë duelet e mbrëmjes së sot të Ligës së Kampionëve.

Pas ditës së parë që u luajt dje teksa shumë takime prodhuan rezultate surprizë edhe kjo e sotmja është totalisht jashtë parashikimëve.

PSG- Real Madrid, Atletiko Madrid- Juventus, dy takimet e konsideruara si më rivalizueset.

Çiftet Bryzh-Gallatasaraj dhe Olimpiakos-Totenhem, do të luhen në 18 55 teksa të tjerat si zakonisht në 21 00.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!