E bujshme, Tevez kërkohet nga Maradona…

E pabesueshme. Maradona në krye të Gimnasia në Kategorinë infriore në Argjentinë, kërkon sherbimet e “Apashit’.

Ish-futbollisti i Juves, Sitit dhe shumë ekipeve të tjerë, Karlos Tevez, aktualisht pjesë e Bokas, është në fund të kontratës me skuadrën e elites argjentinase dhe në dhjetor, pritet të dalë i lirë.

Parë moshën e madhe 35 vjeç, të ish- lojtarit të komëtares albiçeleste, Diego Armando Maradona me rol drejtuesi teknik te Gimnasia, shpreson që sulmuesi të mos rinovojë në mënyrë që të mund t’a tentojë për gjysmën e dytë të edicionit.

Klubi nga Plata, ka projekte serioze për vijimësinë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!