Ikardi vendos, ‘po iki…’

Sulmuesi argjentinas i Interit Mauro Ikardi, ka udhëtuar sot drejt Parisit për të mbyllur kontratën me PSG.

Ai së bashku me Vandën menaxhere, fluturoi në kryeqytetin francez, ku Leonardo dhe vizitat e mjekëve po e presin. ‘Tymi i bardhë’ është vërtet afër.

Pika e kthesës erdhi dje mes Interit dhe klubit transalpin mbi bazën e një formule më të drejtë blerje më vonë.

E kthyer në telenovelë përgjatë gjithë verës, Ikardi më në fund do “shkulet’ nga Interi. Më parë ai, por dhe bashkëshortja menaxhere Vanda, patën këmbëngulur se nuk lëvizin nga Milano.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!