Ajazi, sulmuesi i ri i krutanëve

Siç raporton klubi Kastrioti në faqen zyrtare, kurbinasi Spartak Ajazi, ka nënshkruar për Kastriotin.

Sulmuesi 25 vjeçar, i dalë nga mjeshtria sportive, rezulton pjesë e Laçit në Superiore dhe e disa skuadrave në Kategori të Parë. Me bardhezinjë ka edhe një takim ndërkombëtar me Diferdange të Luksemburgut në 2013-tën.

Spartak Ajazi është futbollisti më i ri i Kastriotit. Sulmuesi laçian, së bashku me Karakaçin, do ti bashkohen që sot pjesës tjetër të skuadrës në Ohër” –thotë Kastrioti në facebook.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!