CHL/ Egnatia ndaj Borac, formacionet

Rrogozhinasit për herë të parë në kompeticionin e Ligës së Kampionëve. Pas pak në Bosnje, Boraci vendas përballë skuadrës shqiptare të teknikut Edlir Tetova.

Largimi i Fernandos, mungesa e Montenegros apo prezenca e Lushkjes dhe Bakajokos që nga minuta e parë, risitë e skuadrës së Egnatias.

Paraprakisht formacionet e dy skuadrave me ndeshjen që starton në 21:00.

Formacionet zyrtare

Borac Banja Luka: Shiskovski, Kvrzhiç, Meijers, Karolina, Herera, Grahovac, Stojan Vranjes, Vukoviç, Kulashin, Karaklajiç, Lukiç. Tr: Mlladen Zhizhoviç

Egnatia: Sherri, Dulis, Xhemajli, Alijev, Ndreca, Fangaj, Aleksi, Zejnullai, Lushkja, Ibrahimoglu, Bakajoko. Tr: Edlir Tetova./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!