Turi/ Siti shpalos 5 trofetë e fituar në Palermo

Pesë trofet e fituara nga Mançester Siti sezonin e kaluar, do të shfaqen në stadiumin Barbera në Palermo të enjten më 22 shkurt nga ora 16:00 deri në orën 22:00.

Turneui parashikuar në jug të Italisë sjell së bashku trofetë e Premier League, FA Cup, Champions League, Superkupën dhe Kupën e Botës për Klube të cilat skuadra e Pep Guardiolës i fitoi sezonin e kaluar.

Para turit në Palermo, turneui klubit preku qytetet që kanë një ekip që është pjesë e galaktikës së City Football Group, por jo vetëm.

Nga Nju Jorku në Shangai, duke kaluar nga Abu Dabi, Mumbai, Melburn dhe Sao Paulo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!