Alarm për Asllanin, Inter e raporton të dëmtuar

Pas pak minutave, 20:45, Inter do të ndeshet me Frozinonen në “San Siro” për llogari të javës së 12-të në Serie A.

Sipas Sportmediaset, mesfushori elbasanas Kristjan Asllani nuk do të jetë në dispozicion të Simone Inzagit për ndeshjen e mbrëmjes kundër Frozinone për shkak të një problemi të lehtë të kofshës së djathtë.

Një problem i cili prek direkt planet e Kombëtares kuqezi e cila nesër nis grumbullimin dhe seancat për dy ndeshjet kualifikuese të Grupit E ‘Euro 2024’./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!