Tirana e Vllaznia në transfertë, në Luz ka…festë

Luzi 2008 rikthehet të luajë në impiantin e rikonstruktuar, inagurimi e gjën përballë Korabit.

E diela e 19 shkurtit për futbollin shqiptar, në të dy nivelet, ofron gjashtë takime mjaft interesante. Kastrioti-Tirana dhe Egnatia- Vllaznia dy ndeshjet përmbyllëse të javës së 22-të Abissnet Superiore të cilat do të zhvillohen në orën 13:00.

Në Kategori të Parë përballjet janë Burreli- Dinamo, Skënderbeu- Oriku, Apolonia- Besa dhe Luzi-2008-Korabi.

Superiore: java e 22:

13:00

Kastrioti- Tirana (në Kamëz)

Egnatia- Vllaznia

Kategori e Parë, java e 16-të

13:00

Burreli- Dinamo

Skënderbeu- Oriku

Apolonia- Besa

Luzi-2008-Korabi 12:30/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!