Java e 13/ Vllaznia dhe Tirana spostohet orari

Departamenti i Sektorit të Garave në FSHF ratifikon dhe njëherë kalendarin e javës së 13 Abissnet Superiore.

Kështu Vllaznia- Egnatia parashikuar për tu luajtur në orën 15:45 do të zhvillohet po të hënën e 12 dhjetorit në orën 16:30. Edhe Tirana- Kastrioti teksa ishte parashikuar në 13:00 spostohet po të hënën por në orën 19:00 në ‘Air Albania Stadium’.

Ndërkaq e gjithë axhenda e dy niveleve të futbollit në Shqipëri do të jetë sipas kalendarit poshtë./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!