Liga e Europës, programi

Europa League me ndeshjet e treta në grupe. Sot në dy fasho oraresh në 18:45 dhe 21:00 16 takime mes tyre dhe nga ata klube të cilat shesh janë parë duke u angazhuar në Ligën e Kampionëve.

Emrat e mëdhenj si Mançester Junajtid, Arsenal, Roma, Monako, PSV, Lacio etj do të luajnë pikërisht sot në kompeticionin e dytë të rëndësishëm të UEFA-s.

Programi ditës së sotme:

18:45

Crvena Zvezda – Ferenshvarosh

HJK Helsinki – Ludogorets

Malmo – Union Berlin

Monako – Trabzonspor

Omonia – Mançester Junajtid

Sherif Tiraspol – Real Sociedad

Sturm Grac – Lacio

Zyrih – PSV

21:00

Arsenal – Bodo/Glimt

Roma – Betis

Braga – US Xhilose

Fenerbahçe – AEK Larnaca

Midtjyland – Fejnord

Frajburg – Nantë

Rënes – Dinamo Kiev

Olimpiakos – Karabak/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!