Eskuerdinja vjen te Bylis

Pas Luis Kaçorrit të prezantuar të martën sot klubi i Bylisit paraqet një tjetër futbollist.

Ai është braziliani Eskuerdinja ndërsa sot presidenti i klubit Besnik Kapllanaj i ka dhënë urimin e mirëseardhjes.

Në fakt Bylis i ngjitur në Superiore së bashku me Erzenin ka afruar disa futbollistë të rijn por braziliani duket një element i stisur nga vetë kreu i skuadrës teksa kohë më parë vizitoi Brazilin.

Klubi shkruan:

“Eskuerdinha, nje nr.10 nga Brazili, pjese e Botafogos ne Seria C braziliane eshte zyrtarizuar dhe prezantuar si pjese e jona! Atenciosamente, Eskuerdinha!”,shkruan klubi mallkastriot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!