Donaruma duartroket titullin e Milanit

“Duartrokitje”: ky është mesazhi i shkurtër i dërguar nga Gianluigi Donnarumma, ish-portieri i kuqezinjve tani te PSG, për kampionatin e fituar nga Milan.

Në profilin e tij në Instagram, lojtari i Parisit vendosi në ‘stories’ një foto të Ibrahimoviçit në festën në terren të Reggio Emilia:

‘Për të 19-ën herë titulli është Rossoner’ dhe poshtë vendos shenjën e duartrokitjeve. Më tej shumë hapësirë ​​për festën në Parco dei Principi të shtunën aty ku portieri i përfaqësuesës Axurre festoi titullin francez të fituar me PSG-në.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!