CHL/ Vllaznia-Juventus…

Në ‘Loro Boriçi’ takimi vajtjes mes Vllaznisë dhe Juventus të Torinos për UEFA Women’s Champions League….

Juventusi e hap shpejt sfidën, duke shënuar pas vetëm 13 minutash lojë me Girelin. Më pas, pa u mbyllur pjesa e parë, në të 43-tën Lufo shënoi autogol për 0-2 final .

Deri në fund nuk kishte gola. Juve shumë e fortë dhe hedhin një hap të sigurtë drejt kualifikimit. Rezultati final Vllaznia-Juventus 0-2.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!