Shtyhen zgjedhjet te Barça, 4 kandidatët në 7 mars

Mundo Deportivo shkruan se zgjedhjet e klubit të Barcelonës do të mbahën në 7 mars 2021. Në fakt ishte projektuar 24 janari por pandemia në katalunjë e vëshirësoi situatën aq sa drejtuesit vendor dhe klubi anuluan 24 janarim.

“Më 7 Mars, presidenti i ri i Barcelonës do të zgjidhet nga katër kandidatët: Tusquets, Laporta, Font, Freixa. Njëri prej tyre do të jetë presidenti i ardhshëm i Blaugrana’, shkruan spanjollja

Sakaq ‘ Sporti’ duke ju referuar rastit Mesi ecën sot me materialin: “Mesi dëshiron të luajë. Argjentinasi ngadalë po shërohet nga dëmtimi. Ai stërvitet i vetëm, megjithatë, është shumë më i mirë. Dhimbja e muskujve ka kaluar dhe nesër ‘pleshti’ do të dëshironte të ishte në fushë për të luajtur finalen e Super Kupës kundër Athletic.

Koeman do ta grumbullojë, por do të vendosë në minutën e fundit nëse do ta vendosë apo jo”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!