Hidhet shorti, Barcelona-PSG…

Në 15 dhe 16 shkurt 2021, përballjet me eleminim të drejtpërdrejtë. Finalja në Stamboll.

Ditën e sotme, në Nion të Zvicrës, u hodh shorti për fazën e 1/8-tave të Ligës së Kampionëve për edicionin 2020/21.

Goglat kanë vendosur verdiktet ku spikat përballja Barcelona- PSG apo At. Madrid-Çelsi. Një sfidë interesante dhe ajo mes Lajpcig dhe Liverpulit. Atalanta peshkohet nga Real Madridi.

Shorti i Champions:

Borusia M’Gladbah-Mançester Siti

Lacio- Bajern Mynih

Atl. Madrid-Çelsi

Lajpcig-Liverpul

Porto-Juventus

Barcelona-PSG

Sevilja-Dortmund

Atalanta-Real Madrid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!