Egnatia drejt Pogradecit, Dinamo pret Orikun…

Pas mesjavës entuziaste sportive teksa Shqipëria mbylli në vendin e parë në C4 Nations, radha i vjen kampionatëve në vend, me protagonizmin kryesor në Superiore dhe Kategori të Parë.

Pikërisht te inferiorët,nesër në fushë, për të luajtur javën e tretë sezonale në grupet A dhe B.

Kategoria e Parë, java e tretë: Të gjitha takimet nisin në 14:00

Grupi A:

Burreli- Partizani B

Korabi-Vora

Erzeni- Veleçiku

Dinamo- Orikumi

Grupi B:

Lushnja-Tomori

Pogradeci-Egnatia

Sakaq,Flamurtari- Besa luhet të dielën në 14:00, ndërsa Turbina do të jetë pushim pasi kalendari i ofron Luftëtarin e perjashtuar. Besëlidhja ka pushim të detyruar në A.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!