Nis dhe e dyta, Sopoti fiton me 5 gola

Sikundër Superiorja dhe Kategoria e parë edhe e dyta nisi sot me futbollin zyrtar. Ndarë në dy grupe janë luajtur 11 sfida të cilat kanë prodhuar gola dhe rezultatet interesante.

Rezultate:

Kategoria e Dytë

Grupi A, Java 1

Internacional – Valbona 1-1

Tërbuni – Shkumbini 0-3

Spartaku – Iliria (Spartaku i tërhequr)

Mirdita – Shënkolli 0-1

Luzi 2008 – Gramshi 2-0

Sopoti – Bulqiza 5-1

Grupi B, Java 1

Albpetrol – Butrinti 0-1

Memaliaj – Naftëtari 0-2

Këlcyra – Skrapari 3-1

Përmeti – Gramozi 2-1

Delvina – Maliqi 1-3

Devolli – Tepelena 2-1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!