Korçarët në Peqin… i pret Egnatia

Përpos testit të bërë publik nga KF Tirana teksa pret kurbinasit në 16:00 në ‘Selman Stermasi’, në program nesër dhe përballja Vllaznia-Bylisi.

Gjithësesi, e shtuna sheh dy herë krutanët në miqësore. Kastrioti i Ndreut e vuri në pozitë të vështirë Tiranën tre ditë më parë po në miqësore (1-1) në kryeqytet.

Krutanët me ekipin në dy pjesë. Formacioni i dytë do të luajnë me Ilirinë e Kategorisë së Dytë (10:30) ndërsa pasdite me formacionin titullar ndaj Burrelit të Kategorisë së Parë.

Ndërkaq sot, Skënderbeu në ‘luftë’ me kohën për t’u konsoliduar, do të luajë kundër Egnatias në fushën e Peqinit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!