Radha e miqësorëve, kampionati…

Nuk ka zyrtare pasi Liga, Klubet, FSHF në unison për 4 kërkesa ndaj qeverisë janë në ngërç institucional por skuadrat e dy Kategorive të larta të futbollit, nuk qëndrojnë ‘këmbëlidhur’.

Sot në fushë shumë skuadra. Një detaj i vogël se futbolli zyrtar mund të nisë javën tjetër.

Ndërkaq, Kastrioti- Egnatia e planifikuar për tu luajtur në ‘Redi Maloku’ është spostuar për në Kamzë.

Programi eventual për sot në miqësore me oraret dhe vendet ku luhet:

14:00 Laçi-Burreli   (Pezë -Helmës)

16:00 Apolonia-Skënderbeu  (Fier)

16:00 Partizani-Korabi  (Cerrik)

16:00 Teuta-Bylis  (Durrës)

16:00 Kastrioti-Egnatia (Kamzë)

17:30 Kukësi-Vllaznia  (Football Repubic)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!