Finalet e Europianit, femrat njohin grupet

U hodh sot shorti i grupeve për Kampionatin Europian të Femrave 2022 në Angli. Të katër grupet duken të rivalizuara....
Lexo
Finalet e Europianit, femrat njohin grupet

Martinez zgjat kontratën me Inter

Argjentinasi i sulmit të Interit Lautaro Martinez ka zgjatur kontratën me klubin “zikaltër” deri në vitin 2026. Ishte i kërkuari...
Lexo
Martinez zgjat kontratën me Inter

Shkëmbi para Kukësit, dilema për tre futbollistë

Java e 7-të nis me Dinamo- Kukësi (e premte 19:45), flet trajneri Shkëmbi Si zakonisht trajneri i Dinamos, Bledi Shkëmbi,...
Lexo
Shkëmbi para Kukësit, dilema për tre futbollistë

Zona poshtë, Partizani nën “akuzë”

Partizani- Egnatia rikthen sërish të kuqtë në impiantin modern shqiptar. Pasi luajti derbin me Tiranën të hënën, skuadra e kuqe...
Lexo
Zona poshtë, Partizani nën “akuzë”

Brojën e duan në Londër, Tuhel këmbëngul…

Sulmuesi i momentit Kuqezi, Armando Broja, duket se po kthehet në "mollë sherri" për klubet e Çelsit (në pronësi) dhe...
Lexo
Brojën e duan në Londër, Tuhel këmbëngul…

Ksavi pason Koeman

Një tjetër gabim i Barçës i ka kushtuar përfundimisht punën trajnerit holandez Ronald Koeman. 75 ndeshje me 46 fitore, 12...
Lexo
Ksavi pason Koeman

Reali një pikë me Osasunën

Barça nga mundet nga Vajekano, Reali nuk thyen dot Osasunën ndërsa Betis fundos Valencian 4-1. Notë pozitive për Sevlijen që...
Lexo
Reali një pikë me Osasunën

Lacio injoron shqiptarët, Murinjo asnjë minutë Kumbullës

Empoli aktivizon tre shqiptarë, por nuk eviton dot humbjen me Interin. Fiton Inter ndaj Empolit 0-2 me vendasit që aktivizuan...
Lexo
Lacio injoron shqiptarët, Murinjo asnjë minutë Kumbullës

Vajekano shtang Barçën, Juve mundet në shtëpi

Barcelonës i ka mbetur vetëm "emri". Pas humbjes me Realin në klasike luajtur në Katalunjë, sot skuadra Blaugrana u mund...
Lexo
Vajekano shtang Barçën, Juve mundet në shtëpi

Disiplina me dorë të hekurt, Tirana -Partizani…

Janë zbardhur sot vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës për të gjitha zhvillimet futbollistike të javës së kaluar. Në...
Lexo
Disiplina me dorë të hekurt, Tirana -Partizani…

Futboll vendi


Disiplina me dorë të hekurt, Tirana -Partizani…

Janë zbardhur sot vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës ...
Më shumë…

Femra/ Poloni-Shqipëri në Miejski

Sfida në Tychy në program në orën 19:45. Poloni-Shqipëri për ...
Më shumë…

Botërori i femrave, Shqipëria arrin në Poloni

Kombëtarja shqiptare e femrave ka udhëtuar ditën e diel drejt ...
Më shumë…

Nis shitja e biletave Angli-Shqipëri

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët se ka ...
Më shumë…
Loading...

Bota

UEFA vendos: Hetim për Ronaldon…

Ai që ishte "ekrani" i madh një javë më parë,Kristiano ...
Më shumë…

Gabon Atletiko Madrid. Bilbao asist Barçës

“Fantazma” e Juves duket ende është vegim i frikshëm në ...
Më shumë…

Zidan e nis me fitore, Isko bën “namin”…

Zinedin Zidan kthen buzëqeshjen te Real Madrid. Jo vetëm se ...
Më shumë…

Gjermania: Lëv, revolucion me listën…

Joakim Lëv, tekniku gjerman, me besimin e treguar ndaj tij ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!