E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Me derbin e madh të kryeqytetit Partizani-Tirana në program për tu luajtur nesër në 'Elbasan Arena', sot 4 çiftet e...
Lexo
E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Sot Superkupa, Napoli favorit ndaj Juves…

Sot në stadiumin MAPEI në Rexhio-Emilia, finalja e Superkupës së Italisë. Juve në vështirësi me kontigjentin, Napoli i plotë. Që prej 1988, kur dhe nisi të luhej, Superkupa...
Lexo
Sot Superkupa, Napoli favorit ndaj Juves…

Presidenti i Realit në Torino

Nuk përjashtohet mundësia e këmbimit të ideve për merakto të ndërsjelltë. Një takim i beftë sot për të biseduar rreth...
Lexo
Presidenti i Realit në Torino

Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

Komisioni i Disiplinës në FSHF, është ndalur sot te parregullësitë e javës në futboll. Nga skuadrat e Superiores e ka...
Lexo
Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Partizani ia del të zgjidhë deri në fund me sukses problemet e akumuluara nga FIFA lidhur me çështjen 'Çinari'. Sipas...
Lexo
FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Hallaçi: Kam besimin e klubit, Kukësi do dalë nga kriza

Rrahman Hallaçi është pa gjumë. Skuadra pas shkëlqimit për disa vite në Superiore, befas gjëndët në pozitën më të vështirë...
Lexo
Hallaçi: Kam besimin e klubit, Kukësi do dalë nga kriza

Laçi në heshtje, grumbullohet para Skënderbeut

Humbja ndaj Apolonisë, e hidhur për bardhezinjtë në dukje është lënë pas dhe skuadra ka gati ndeshjen shtëpiake me Skënderbeun...
Lexo
Laçi në heshtje, grumbullohet para Skënderbeut

Bylis një “kantier”, vijnë 5 futbollistë

Në vigjilje të ndeshjes nesër me Vllazninë, Bylis përforcon radhët me disa futbollistë. Bylisi shiti Muratajn te Partizani ndërsa rrugës...
Lexo
Bylis një “kantier”, vijnë 5 futbollistë

Hebaj i bashkohet Gjokës te Shkëndija në Tetovë

Rubin Hebaj zyrtarizohet te Shkëndija e Tetovës. Sulmuesi shkodran ndërsa mbylli aventuren me Teutën e Durrësit, kaloi me sukses kontrollet...
Lexo
Hebaj i bashkohet Gjokës te Shkëndija në Tetovë

Martini: Kreu? Të fitojmë ndeshjet tona

Edi Martini, trajneri i Teutës, ka dalë në konferencë për shtypin në prag të përballjes me Kastriotin. "Të fitojmë ndeshjet...
Lexo
Martini: Kreu? Të fitojmë ndeshjet tona

Futboll vendi


E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Me derbin e madh të kryeqytetit Partizani-Tirana në program për ...
Më shumë…

Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

Komisioni i Disiplinës në FSHF, është ndalur sot te parregullësitë ...
Më shumë…

FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Partizani ia del të zgjidhë deri në fund me sukses ...
Më shumë…

Hallaçi: Kam besimin e klubit, Kukësi do dalë nga kriza

Rrahman Hallaçi është pa gjumë. Skuadra pas shkëlqimit për disa ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Kroacia, Daliç prurje të reja…

Nënkampionët e botës: Në program, dy sfida kualifikuese gjatë marsit ...
Më shumë…

Një tjetër derbi, “ndizet” Liverpuli…

Pas të shtunës me ndeshje të mëdha në Europë, ndërsa u evidentuan Real -Barcelona e ...
Më shumë…

Reali për “shami” të bardha…

La liga, Real Madrid - Barcelona 0-1 Barcelona gjunjëzon brënda ...
Më shumë…

Lazio-Roma, derbi në fokusin e trajnerëve

Në prag të derbit të Romës, në program nesër, Simone Inzagi është ndalur  te  skuadradhe ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!