Hazard e mbyll 2020-ën, vjen dëmtimi…

Reali i Madridit kreu blerjen më të dështuar të vitëve të fundit. Eden Hazard i shoqëruar shpesh me dëmtime, kurrë...
Lexo
Hazard e mbyll 2020-ën, vjen dëmtimi…

Barcelona me president të ri në…24 janar

24 janar 2021 është dita e zgjedhejve të reja te Klubi i Futbollit Barcelona në Spanjë. Faqja zyrtare e klubit...
Lexo
Barcelona me president të ri në…24 janar

Lëv nuk lëviz, DFB e konfirmon

Jashtë axhende në Frankfurt sot u zhvillua një takim midis trajnerit të Gjermanisë, drejtorit teknik të DFB, Oliver Bierhof, presidentit...
Lexo
Lëv nuk lëviz, DFB e konfirmon

Frapart arrin në majë, gjykon në Champions

Stefani Frapart me një rekord të ri në gjykime. Francezja 36 vjeçare, bëhët femra e parë që gjykon në Ligën...
Lexo
Frapart arrin në majë, gjykon në Champions

Përfundon kalvari, Kumbulla negativ

Ja hedh Marash Kumbulla. Në betejen me COVID-19 teksa infeksioni famëkeq e mbajti larg Romës dhe Kombëtares kuqezi për disa...
Lexo
Përfundon kalvari, Kumbulla negativ

Kolela shkarkohet si trajner por … mbetet drejtor

Cungu dhe Kashami kandidatë për stolin bardhëjeshil. Raportimi nga 'Sporti im' mengjesin e sotëm me titull 'Largohet Kolela?' gjën menjëherë...
Lexo
Kolela shkarkohet si trajner por … mbetet drejtor

Daku i njëjti, gola dhe kryesim në Ipko

Goli i 20-të për Dakun dhe tri pikë të tjera për Ballkanin e Ismet Munishit në Ipko. Skuadra nga Suhareka...
Lexo
Daku i njëjti, gola dhe kryesim në Ipko

Fushaj: Kthej Vllazninë, blej 70% të aksionëve…

Ish-presidenti i kuqebluve, Valter Fushaj, ka deklaruar se është i interesuar të marrë 70% të aksioneve të klubit të futbollit...
Lexo
Fushaj: Kthej Vllazninë, blej 70% të aksionëve…

Mezani jep dorëheqjen nga Gjilani…

Humbja në derbi me Dritën 2-3, i ka kushtuar vendin e punës vlonjatit Gentian Mezani. Në fakt, Gjilani prej angazhimit...
Lexo
Mezani jep dorëheqjen nga Gjilani…

Mbledhje urgjente e DFB-së, Lëv drejt shkarkimit

Sondazhet e kanë larguar që herët. Që kur Spanja e shpartalloi Gjermaninë në Nations League 6-0. Flitet për teknikun Joakim...
Lexo
Mbledhje urgjente e DFB-së, Lëv drejt shkarkimit

Futboll vendi


Kolela shkarkohet si trajner por … mbetet drejtor

Cungu dhe Kashami kandidatë për stolin bardhëjeshil. Raportimi nga 'Sporti ...
Më shumë…

Fushaj: Kthej Vllazninë, blej 70% të aksionëve…

Ish-presidenti i kuqebluve, Valter Fushaj, ka deklaruar se është i ...
Më shumë…

Largohet Kolela?

Te Apolonia dukshëm janë të pakënaqur me punën e italianit ...
Më shumë…

Refuzon Arabinë Saudite, Zrniç kthehet te Laçi

Duket se vala organizative te Laçi vijon. Pas lëvizjeve në ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Zidan rikthehet zyrtarisht te Reali

Francezi zëvendëson Solarin e shkarkuar. Kontrata deri në 2022 Zinedin ...
Më shumë…

Real Madrid: Serxhio Ramos, faji yni

Skuadra e tij është eliminuar nga Chamipons league, kupa e ...
Më shumë…

“Zonja”, fton Ikardin

Në fillim nisi si shaka. Por pasi në treg,dolën fanellat ...
Më shumë…

Gynesh, nuk ka asnjë dyshim

Në krye të kombëtares turke, që do të zbresë më ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!