Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Më herët u njoftua se presidenti i Barcelonës, Bartomeu nuk do të ndjekë nesër skuadrën në Torino për Ligën e Kampionëve... Departamenti i Brendshëm...
Lexo
Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Voltana Ademi tregon edhe arsyen përse ky vendim erdhi tani. Bashkia Shkodër pas shumë peripecive ka nxjerrë në ankand aksionet...
Lexo
Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Një ditë para duelit të madh midis Juventus dhe Barcelonës për Ligën e Kampionëve, ​​gazeta Tuttosport i kushtoi faqen e...
Lexo
Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Erdhi në janar me 12 vota si President i Ligës, sot Dal Pinto, vë alarmin te qeveria për falimentin në...
Lexo
Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Nisin sot ndeshjet e dyta, faza e grupëve të Ligës së Kampionëve në kontinentin europian. Fillimisht në Moskë teksa Bajerni,...
Lexo
Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Milan-Roma në Seria A, u konsiderua si sfidë e denjë për një ditë jave si e hëna. Kuqezinjtë e Piolit...
Lexo
Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Nesër Real Madrid do luajë në Champions Legaue takimin e dytë në grupin B ndaj Borusia Mynshengladbah në transfertë. Sfidë...
Lexo
Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Gazetari: "Muriqi më duket si Caicedo i bardhë' Fillojnë sulmet e para ndaj Vedat Muriqit dhe Tares te Lacio. Këtë...
Lexo
Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai U15 drejtuar nga Armand Dama kanë nisur grumbullimet e tyre...
Lexo
Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Milan-Roma në Seria A, Leverkusen- Augsbrug në Bundesligë, Brajton- Uest Bromuiç, dhe Bërnli- Totenhem në Premier League dhe Levante- Selta...
Lexo
Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Futboll vendi


Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai ...
Më shumë…

Liga përshendet takimin Duka- Rama, Ministria e Financave duhej…

Liga profesioniste e Futbollit pas deklaratës së 'nxehtë' të Libohovës ...
Më shumë…

Libohova të premten vendosim përfundimisht

Janë takuar sot mes tyre, klube-drejtues Lige por asgjë nuk ...
Më shumë…

Gjici pa dilema: Kampionati nis javën tjetër

Presidenti i Nderit te Kukësi, Safet Gjici, në një prononcim ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Europa League, shorti: Pretendentë të gjithë…

Po sot në Nion të Zvicrës u hodh edhe shorti ...
Më shumë…

Champions: Verdiktet e shortit

Në Nion, spikat çifti Totenhem - Mançester Siti U hodh ...
Më shumë…

S’kishte dyshime, ikën Tedesko

Humbja shkatërrimtare 7-0 e Shalke 04 ndaj Mançester Sitit, natyrshëm ...
Më shumë…

Finalja e Champions, biletat në shitje…

Duke nisur nga  ora 14 00 e dites së sotme, nis shitja ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!