Kukësi, flasin Longo e Musta

Para takimit të ditës së diel me Skënderbeun në Shkoder në 16:45, trajneri i Kukësit, Diego Longo dhe mbrojtësi Emiljano...
Lexo
Kukësi, flasin Longo e Musta

Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Strakosha dhe Hysaj për Lacion dhe Gjimshiti për Atalantën, në fushë nga minuta e parë. Nderin e Interit në një...
Lexo
Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Liverpul fitues i mbrëmjes, me dy ndeshje të prapambetura, mund të kërcënojë Sitin kryesues. Sauthempton me Brojën në 'bord',ndali në...
Lexo
Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Një dron mbi stadium, ka pezulluar për afro 20 minuta ndeshjen e Premier League Brentford- Uolves. Ndeshja është ndërprerë përkohësisht...
Lexo
Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Rrogozhinë: Teuta- Laçi 2-4 (Aleksi 22', Hebaj 81'/ Ardit Deliu 45-3, 90+6', Guindo 66' pen, 73') Teuta zhgënjen për herë...
Lexo
Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin 2022. Zhgënjen Erzeni teksa ndalet nga Apolonia Burreli nga Tërbuni....
Lexo
Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i FSHF për të zhvilluar punimet e zakonshme. Për te kandiduar...
Lexo
Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Teuta- Laçi 2-4 22': Gol Teuta, shënon Aleksi 1-0 45+3' Gol Laçi shënon Ardit Deliu 1-1 66': Gol Laçi shënon...
Lexo
Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një nga eventet më të mëdha në Shqipëri. Finalja e UEFA...
Lexo
Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Superiorja me dy takime

Nga: Erga Kenga Superiorja me javën e 17-të të saj nisi me një bllof të premten pasdite teksa Vllaznia u...
Lexo
Superiorja me dy takime

Futboll vendi


Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin ...
Më shumë…

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i ...
Më shumë…

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një ...
Më shumë…

Nisin inferiorët, dy ndeshje të shtyra

Kategoria e Parë zbret sot në fushë për herë të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Shtangisti thyen dy gjunjët…

Rusia vjen me një lajm të keq nga sportet e ...
Më shumë…

Dinamo shpartallon Lokomotivën pa ‘shqiptarë’

Çokaj dhe Mersinaj nuk aktivizohen. Te Lokomotiva ka disa të infektuar me COVID-19. Në ndeshjen e fundit ...
Më shumë…

Sevilja në finale të Europa League

Gjysmëfinale Europa League në Këln: Sevilja- Mançester Junatid 2-1 Sevilja ...
Më shumë…

‘Wyscout’ publikon më të mirët e Premier…

Dje u publikua futbollisti më i mirë në Premier League ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Celulari i Leo Mesit, 4000 euro…

Smartphonët tashmë janë bërë pjesë organike e njeriut, jo vetëm ...
Më shumë…

Viarexho, trofeu i shkon Bolonjës…

Turneu i Viarexhos në Itali, për të rinjtë,(edicioni i 71 ...
Më shumë…

Tirana, përcjell Ali Memën…

Nga Isuf Myrtaj ● "Banori i më ri" i banesës ...
Më shumë…

Prishtina fiton derbin, ngjitet e dyta…

Prishtina është rikthyer në garën për titullin kampion në kampionatin ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!