Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Më herët u njoftua se presidenti i Barcelonës, Bartomeu nuk do të ndjekë nesër skuadrën në Torino për Ligën e Kampionëve... Departamenti i Brendshëm...
Lexo
Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Voltana Ademi tregon edhe arsyen përse ky vendim erdhi tani. Bashkia Shkodër pas shumë peripecive ka nxjerrë në ankand aksionet...
Lexo
Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Një ditë para duelit të madh midis Juventus dhe Barcelonës për Ligën e Kampionëve, ​​gazeta Tuttosport i kushtoi faqen e...
Lexo
Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Erdhi në janar me 12 vota si President i Ligës, sot Dal Pinto, vë alarmin te qeveria për falimentin në...
Lexo
Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Nisin sot ndeshjet e dyta, faza e grupëve të Ligës së Kampionëve në kontinentin europian. Fillimisht në Moskë teksa Bajerni,...
Lexo
Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Milan-Roma në Seria A, u konsiderua si sfidë e denjë për një ditë jave si e hëna. Kuqezinjtë e Piolit...
Lexo
Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Nesër Real Madrid do luajë në Champions Legaue takimin e dytë në grupin B ndaj Borusia Mynshengladbah në transfertë. Sfidë...
Lexo
Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Gazetari: "Muriqi më duket si Caicedo i bardhë' Fillojnë sulmet e para ndaj Vedat Muriqit dhe Tares te Lacio. Këtë...
Lexo
Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai U15 drejtuar nga Armand Dama kanë nisur grumbullimet e tyre...
Lexo
Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Milan-Roma në Seria A, Leverkusen- Augsbrug në Bundesligë, Brajton- Uest Bromuiç, dhe Bërnli- Totenhem në Premier League dhe Levante- Selta...
Lexo
Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Futboll vendi


Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai ...
Më shumë…

Liga përshendet takimin Duka- Rama, Ministria e Financave duhej…

Liga profesioniste e Futbollit pas deklaratës së 'nxehtë' të Libohovës ...
Më shumë…

Libohova të premten vendosim përfundimisht

Janë takuar sot mes tyre, klube-drejtues Lige por asgjë nuk ...
Më shumë…

Gjici pa dilema: Kampionati nis javën tjetër

Presidenti i Nderit te Kukësi, Safet Gjici, në një prononcim ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Covid-19, i pranishëm te Fiore dhe Samp…

Makthi i Covid-19 prezent te Fiorentina dhe Sampdoria. Për javë ...
Më shumë…

Klubet në Angli, Liverpuli do cënojë garën…

"Premier do të cënohet sapo Liverpul të marrë ato 6 ...
Më shumë…

Përfundon ushtrinë/ Son praktikanti ushtarak më i mirë…

Nuk mungon jehona nga klubi i Totenhem: "Son do kthehet ...
Më shumë…

La Liga drejt reformës në fushë

Në momentin kur në Premier League flitet për vota klubesh ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Kupa e Botës për klube, “sipari” nga SHBA…

Kompeticioni më i ri, i quajtur Kupa e Botës për ...
Më shumë…

Formula 1 në “pit-line”…

● Të dielën, në Melburn të Australisë, starton botërori i ...
Më shumë…

Pa tifozë? Partizani drejt Elbasanit…

Kupa për "demat", ndaj Luftëtarit, përfundon në Elbasan Pas ndërprerjes ...
Më shumë…

Motori i parë, Doviciozo

Startoi sot në Katar, "MotoGP", sezoni i ri i motorave. Në Losail, ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!