Kukësi, flasin Longo e Musta

Para takimit të ditës së diel me Skënderbeun në Shkoder në 16:45, trajneri i Kukësit, Diego Longo dhe mbrojtësi Emiljano...
Lexo
Kukësi, flasin Longo e Musta

Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Strakosha dhe Hysaj për Lacion dhe Gjimshiti për Atalantën, në fushë nga minuta e parë. Nderin e Interit në një...
Lexo
Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Liverpul fitues i mbrëmjes, me dy ndeshje të prapambetura, mund të kërcënojë Sitin kryesues. Sauthempton me Brojën në 'bord',ndali në...
Lexo
Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Një dron mbi stadium, ka pezulluar për afro 20 minuta ndeshjen e Premier League Brentford- Uolves. Ndeshja është ndërprerë përkohësisht...
Lexo
Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Rrogozhinë: Teuta- Laçi 2-4 (Aleksi 22', Hebaj 81'/ Ardit Deliu 45-3, 90+6', Guindo 66' pen, 73') Teuta zhgënjen për herë...
Lexo
Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin 2022. Zhgënjen Erzeni teksa ndalet nga Apolonia Burreli nga Tërbuni....
Lexo
Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i FSHF për të zhvilluar punimet e zakonshme. Për te kandiduar...
Lexo
Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Teuta- Laçi 2-4 22': Gol Teuta, shënon Aleksi 1-0 45+3' Gol Laçi shënon Ardit Deliu 1-1 66': Gol Laçi shënon...
Lexo
Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një nga eventet më të mëdha në Shqipëri. Finalja e UEFA...
Lexo
Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Superiorja me dy takime

Nga: Erga Kenga Superiorja me javën e 17-të të saj nisi me një bllof të premten pasdite teksa Vllaznia u...
Lexo
Superiorja me dy takime

Futboll vendi


Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin ...
Më shumë…

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i ...
Më shumë…

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një ...
Më shumë…

Nisin inferiorët, dy ndeshje të shtyra

Kategoria e Parë zbret sot në fushë për herë të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Xhaka elozhe Aretës: Më i miri trajner

Granit Xhaka e ka vlerësuar lart Artetën dhe e ka ...
Më shumë…

Bilbao/ Eleminoi Barçën shorti e vendos ndaj Realit

Ka marrë vemendje maksimale në Spanjën e futbollit fakti që ...
Më shumë…

Kumbulla star te Roma, në çerekfinale gjën Interin

Kumbulla në ditë të arta, në fushë për një pjesë ...
Më shumë…

Basti i dyshimtë, kartoni i verdhë involgon Xhakën

Numri 34 i Arsenalit vonoi më shumë se 20 sekonda ...
Më shumë…

Histori sportive

Unikale, si u fshi derbi numër 39-të Partizani-Tirana

Precedenti i derbit numër 39-të. Partizani-Tirana përjashtohen për frymë antisportive ...
Më shumë…

Derbi/ 111 vite më parë ‘Madonina’ në Zvicër

Më 18 tetor 1908 u luajt derbi i parë milanez ...
Më shumë…

Ronaldo? Rekordin e mban Toti

● Si sot më 30 shtator 2014, Francesko Toti hyri ...
Më shumë…

Trofembajtësit e Kupës së Shqipërisë në 69 edicione

Në vigjilje të turit të parë të Kupës së Shqipërisë ...
Më shumë…

Të ndryshme

Rragami/ Infantino ngushëllon Dukën

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino i ka dërguar një letër ...
Më shumë…

Shtypi di të ‘godasë’

Sport Mirror shkruan sot në ballinë se Pol Pogba vendoset ...
Më shumë…

Homazhe në Shodër, Rragami përcillet me nderime

Në homazhe për 'Mjeshtrin e Madh' ndarë nga jeta dje, ...
Më shumë…

Shuhet Ramazan Rragami

Tjetër lajm i trishtë. Mësohet se është ndarë nga jeta ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!