Tirana-Laçi (Live)

Tirana-Laçi 1-1 kohë reale 21': Gol Laçi shënon Mazrekaj 0-1 23':Gol Tirana, shënon Xhixha 1-1 Java e 7-të e Abissnet...
Read More
Tirana-Laçi (Live)

Tirana- Laçi i besohet Durmishit, në Durrës gjykon Bastari

Skedat e trupës gjykuese të dy takimëve të orës 15:00 Tirana -Laçi Do të jetë gjyqtari i kolegjiumit të Elbasait...
Read More
Tirana- Laçi i besohet Durmishit, në Durrës gjykon Bastari

I fundit në renditje, rinovon trajneri

Pesë humbje radhazi dhe vendi i fundit në klasifikim, ekipi i ngjitur këtë sezon në Premier League i zgjat kontratën...
Read More
I fundit në renditje, rinovon trajneri

Vukiçeviç drejton Laçin, mungon Shkurtaj

Pati një rast dhe udhëtoi drejt Podgoricës por sot Dejan Vukiçeviç do të drejtojë Laçin në ndeshjen e 7-të sezonale....
Read More
Vukiçeviç drejton Laçin, mungon Shkurtaj

Laporta vendos, Mesi kthehet në Barcelonë

Rikthimi në formë optimale i Mesit me PSG dhe Kombëtaren argjentinase, ngacmon ndjenjat sportive të presidentit Blaugrana. "Pleshti" drejt rikthimit...
Read More
Laporta vendos, Mesi  kthehet në Barcelonë

Inagurohet aneksi në ‘Roza Haxhiu’, Duka: Prioriteti ynë, fëmijët

Premtimet tashmë po bëhen një e nga një realitet! Lushnja ka një tjetër fushë të re stërvitore, një investim i...
Read More
Inagurohet aneksi në ‘Roza Haxhiu’, Duka: Prioriteti ynë, fëmijët

Përmbyllet kursi i FSHF-së për Drejtor Sportiv…

Është përmbyllur me sukses kursi i radhës për Drejtor Sportiv që organizohet nga Federata Shqiptare e Futbollit dhe është një...
Read More
Përmbyllet kursi i FSHF-së për Drejtor Sportiv…

Akti i shtatë, Tirana pret Laçin, Vllaznia- Partizani sfida e …madhe

Referuar axhendës së javës së 7-të Abissnet Superiore, kjo e premte sjell për publikun futbolldashës tri duele. Do të jenë...
Read More
Akti i shtatë, Tirana pret Laçin, Vllaznia- Partizani sfida e …madhe

Fiore e Vijareal shohin larg, zhgënjim i Këlnit në shtëpi

Ndeshjet e treta në grupet e Conference League u mbyllën këtë mbrëmje. Skuadrat favorite kaluan provat e tyre pa vështirësi,...
Read More
Fiore e Vijareal shohin larg, zhgënjim i Këlnit në shtëpi

Europa League/ Roma e pëson në limite, kalojnë Arsenal e Junajtid

Europa League zhvilloi sot xhiron e tretë të grupeve. Arsenal ia doli të fitonte pa vështirësi ndaj norvegjezëve të Bodo/Glimt...
Read More
Europa League/ Roma e pëson në limite, kalojnë Arsenal e  Junajtid

Futboll vendi


Tirana-Laçi (Live)

Tirana-Laçi 1-1 kohë reale 21': Gol Laçi shënon Mazrekaj 0-1 ...
Më shumë…

Tirana- Laçi i besohet Durmishit, në Durrës gjykon Bastari

Skedat e trupës gjykuese të dy takimëve të orës 15:00 ...
Më shumë…

Vukiçeviç drejton Laçin, mungon Shkurtaj

Pati një rast dhe udhëtoi drejt Podgoricës por sot Dejan ...
Më shumë…

Inagurohet aneksi në ‘Roza Haxhiu’, Duka: Prioriteti ynë, fëmijët

Premtimet tashmë po bëhen një e nga një realitet! Lushnja ...
Më shumë…
Loading...

Bota

I fundit në renditje, rinovon trajneri

Pesë humbje radhazi dhe vendi i fundit në klasifikim, ekipi ...
Më shumë…

Laporta vendos, Mesi kthehet në Barcelonë

Rikthimi në formë optimale i Mesit me PSG dhe Kombëtaren ...
Më shumë…

Europa League/ Roma e pëson në limite, kalojnë Arsenal e Junajtid

Europa League zhvilloi sot xhiron e tretë të grupeve. Arsenal ...
Më shumë…

Benzema, kontratë automatike me Realin

Karim Benzema do të mbushë 35 vjeç më 19 dhjetor ...
Më shumë…

Histori sportive

Pele, ndeshja e fundit e legjendës u luajt…

Më 1 tetor 1977 Pele luajti ndeshjen e tij të ...
Më shumë…

Intervista epike, Tufa sjell Berishën kardilog

Historia e veçantë e një interviste me stil perëndimor kryer ...
Më shumë…

Flet Sulejman Maliqati, ‘Nderi i Kombit’

Bisedoi: Isuf Myrtaj A është termi më i gjetur apo ...
Më shumë…

Fiorentina sot në përvjetor

Klubi 'viola' feston sot 96 vjetorin e themelimit. Fiorentina ka ...
Më shumë…

Të ndryshme

Ndahet nga jeta Maliqati

Është ndarë nga jeta në moshën 94-vjeçare, Sulejman Maliqati, ikona ...
Më shumë…

Suarez pas ‘Katar 2022’ te Galaxy

Sulmuesi 35 vjeçar pas aventurës në Kupën e Botës 'Katar ...
Më shumë…

De Biazi zgjat kontratën me Azerbajxhanin

Bie mundësia për të rikthyer Xhani De Biazin (66 vjeç) ...
Më shumë…

Higuain, lamtumira mes lotëve

Pas një karriere të gjatë të kurorëzuar me fitore dhe ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!