Dy ndeshje në inferiore, java mbyllet të hënën

Jave gjashtë e Kategorisë së Parë zhvillon këtë të diel dy takime të saj.

Në “Adush Muça” të Ballshit, skuadra vendase e Arjan Bellait do të presë krutanët e Ramazan Ndreut. Një tjetër sfidë e inferiores zhvillohet në stadiumin e Beratit aty ku Tomori vendas luan me Lushnjën.

Të hënën Kategoria e Parë zhvillon 4 takmiet e tjera. Të gjitha ndeshjet e ditës së sotme por dhe ato të së hënës startojnë në orën 14:00.

Java e 6-të, Kategori e Parë:

Sot: 14:00

Bylis- Kastrioti

Tomori- Lushnja

E hënë ora 14:00

Luzi 2008- Vora

Burreli- Besa

Flamurtari- Apolonia

Korabi- AF Elbasani/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!