Shkurtaj mbyll me kurbinasit

Vasil Shkurtaj pason në listën e largimëve të shumta te Laçi. Sulmesi teksa shënoi 6 gola me bardhezinjtë e ka njoftuar vetë mbylljen e aventurës me kurbinasit në një postim të shkurtër.

“Faleminderit KF Laçi. Ishte nder dhe kënaqësi”, shkruan vlonjati i cili nuk u ngjit kurrë në lartësi me bardhezinjtë.

Kështu pas Mazrekajt, Roganoviç, Selmanit, Velkoskit dhe Babatundes, Shkurtaj vjen si titullari i radhës i larguar nga Laçi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!