Roshi dhe Grezda bëhën baballarë…

Përmes një postimi në rrjetet sociale Odise Roshi percell lajmin se 32 vjeçari është bërë baba për herë të dytë. “Mirë se erdhe princi im i vogël Noan Roshi”, shkruan Roshi.

Ndërkaq të njëjtën gjë ka perjetuar dhe ish futbollisti tjetër kuqezi Eros Grezda. Ndryshe nga fieraku, gjakovari bëhët baba për herë të parë.

Këtë të mërkurë, çifti ka postuar një foto në rrjete sociale, ku njofton ndjekësit për ardhjen në jetë të Kian.

Për Grezdën pati interes nga Tirana por duket se çifti kërkon të jetojë në Turqi. Me futbollistin i cili pritet të njohë skuadrën e radhës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!