Superiorja në javë deçizive…

Pranë epilogut. Superiorja, edicioni i 84-ët, luan sot javën e parafundit të saj.Hiq Egnatian e cila e ka realizuar që javën e 33-të misionin e saj historik, teksa ka siguriar për herë të parë europën, të tjerat lujanë fatet e sezonit në 180 minuta.

Kreu mbetet mister pasi Tirana kryesuese me dy pikë më shumë se Partizani ndjekës duhet të bëjë mirë detyrat e saj.

Për fundin dhe europën gara duket se mund të dimensionohet që sot…

Java e 35-të Abissnet Superiore:

16:00

Kastrioti-Partizani (në Elbasan)

Vllaznia-Laçi

Tirana Bylis (në Rrogozhinë)

Teuta- Egnatia

Kukësi -Erzeni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!