Botërori, Spanja dhe Gjermania ndeshjet e para

Marok-Kroaci (0-0) dhe Belgjikë-Kanda për Grupin F si dhe Gjermani- Japoni dhe Spanjë-Kosta Rika për Grupin E janë ndeshjet e ditës së sotme për botërorin ‘Katar 2022’.

Kështu ndeshjet e para në grupe sot dhe nesër me Grupet G dhe H do ti japin fund prezantimëve të para të të gjitha Kombëtareve në Botëror me 32 skuadra në garë.

Katar 2022, sot:

Grupi F

Marok-Kroaci 0-0

Belgjikë-Kanada 20:00

Grupi E:

Gjermani- Japoni 14:00

Spanjë- Kosta Rika 17:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!