Bylis, merkato në vjeshtë

Merkato e mbyllur por Felipe Souza Barros Ferreira ka firmosur sot zyrtarisht me klubin ballshiot.

Ishte vetë klubi i Bylisit me anë të një komunikate në profilin e tij zyrtar në “Facebook”, teksa raporton dhe uron 24-vjeçarin.

Braziliani vjen nga aventura greke me OFI Kreta.

Klubi shkruan:

“Felipe Souza Barros Ferreira, vjen nga Superliga greke, nga skuadra e njohur OFI KRETE dhe behet zyrtarisht pjese e kontigjentit tone. Lojtari brazilian 24-vjecar luan si sulmues krahu dhe eshte nje perforcim me vlera per klubin tone”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!