E ftoi Zhires, Vojvoda dëmtohet në Seria A

Mërgim Vojvoda alarmon Torinon dhe Kosovën. Për shkak të një problemi muskulor dje lojtari nuk ishte as në stol kundër Sasuolos.

Kjo sfidë e skuadrës ‘Granada’ i shkoi miqëve të cilët shënuan në minutat shtesë për 0-1.

Ndërkohë mbrojtësi 27 vjeçar është thirrur nga Alen Zhires për përfaqësuesën Dardane por para se ai t’i përgjigjet ftesës, do duhet t’i nënshtrohet disa kontrolleve për të kuptuar shkallën e dëmtimit./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!