Live/ Reja konferencë shtypi në Tropikal…

“Ndeshje të rëndësishme për fatin tonë në grup’, nis trajneri 76 vjeçar…

Shqipëria nis përgatitjet për dy ndeshjet e fundit të Ligës së Kombeve, ndaj Izraelit në transfertën e 24 shtatorit në orën 20:45, dhe ndaj Islandës, më 27 shtator në stadiumin “Air Albania Stadium” në orën 20:45.

Për këtë dy ndeshje vendimtare për Grupin B2, trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja u shfaq sot në Tropikal Resort (Durrës) duke iu përgjigjur pyetjeve të mediave.

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!